Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |
Sponzorované odkazy:
Stavebniny bazar. Nejlepší inzerce stavebních materiálů ve vašem městě.

Odkazy

ČalounictvíDemoliceElektroinstalační práce
Instalatéři, topenářiIzolační práceKamenictví
Kamnářství, výroba krbůKlempíři, pokrývačiKominíci
KovářiKrejčovstvíMalíři, tapetáři
Montáž oken, roletOpravy obuviOstatní řemeslníci
Pokladači, obkladačiPřestavby bytových jaderRestaurování
Sádrokartonářské práceSklenářiŠtukatérské práce
Truhláři, tesařiVýkopové práceZámečnické práce
ZedníciZlatnické práceŘemeslné práce

Nejnovější přidané odkazy

Čištění kanalizace

Servis a čištění kanalizace, frézování odpadů, prohlídky potrubí TV kamerou, bezvýkopové opravy kanalizačního potrubí, revize kanalizace. Zavolejte nám - jsme firma s dlouholetou zkušeností v oblasti kanalizací. Čištěním kanalizací se zabýváme od roku 1995, naši pracovníci však mnohem déle. Vyřešíme Váš problém s kanalizací a provedeme vyčištění kanalizačního potrubí o průměru 32 mm až do průměru 1200 mm.

Naše vozy jsou vybaveny veškerou potřebnou technikou pro zjištění stavu Vašeho kanalizačního potrubí a pro vyčištění Vaší kanalizace a odpadů jak metodou mechanického čištění kanalizace, tak metodou tlakového čištění kanalizace.
http://www.servis-kanalizace.cz/

Krby, krbová kamna

Prodáváme krby, krbová kamna, krbové vložky. Dodávka včetně realizace. Krby nabízíme od firem Seguin a Bordelet. Krbová kamna od firem Wiking, Nordica, Morso, Scan, Vermont atd. Dále nabízíme grily Weber, exotický zahradní nábytek a mnohé další.
http://www.krby-krbova-kamna.eu

Čalounictví Praha, čalounění dveří, nábytku

Čalounictví Praha, čalounění dveří, nábytku, Firma Čalounictví A-ACTU nabízí Čalounictví, čalouněni, čalounické práce, čalounické služby, nábytek, interiér, dveře, Praha kompletní čalounické práce a služby, čalounění dveří, nábytku, interiérů, sedacích souprav.
http://www.a-actu.cz/

Elektro instalace, revize elektrospotřebiče

Elektro instalace, revize elektrospotřebiče, Elektromontážní firma zabývající se elektrikářskými prácemi. Revizní práce, revize elektroinstalace, revize elektrospotřebičů, revize nářadí, revize elektro. Instalace a a revize přípojek pro rodinné domy, byty.
http://elektroinstalace.jirki.cz/

Kamenictví

Kamenictví zpracovávající přírodní kámen, obklady a dlažby, Kamenictví KAMENOPRŮMYSL KOMÁREK s.r.o. je prosperující firma s dlouholetou tradicí a bohatými zkušenostmi. Pracujeme pouze s kvalitním přírodním kamenem, máme kvalifikované pracovníky a moderní výrobní stroje. To vše z nás dělá špičkové kamenictví.
http://www.kameno-komarek.cz/

Kamenictví Morávek levné pomníky, hroby

Kamenictví, pomníky, hroby, náhrobky, kuchyňské pracovní desky, Provádíme kamenické práce, výroba nových pomníků z žuly, opravy. Sekání nápisu, zlacení, stříbření. Prodej doplňků lampy, vázy, kříže. Vyrábíme krby, schody, stoly, parapety, kuchyňské pracovní desky. 30 let praxe. Zaměření a kalkulace zdarma.
http://www.levnepomniky.cz

Balkónové a schodišťové zábradlí

Balkónové a schodišťové zábradlí. Prodej, montáž nerezového zábradlí. Balkonové a schodišťové zábradlí, zábradlí na francouzská okna.
http://nerezove-zabradli.cz

Firma provádějící izolace a hydroizolace staveb

Firma provádějící izolace a hydroizolace staveb, Izolatérská firma ze Strakonic provádějící izolace a hydroizolace spodních staveb, plochých střech a jiných speciálních izolací.
http://www.izolaterstvi.cz

Instalaterství, voda, topení, plyn

Instalaterství, voda, topení, plyn, montáže, tipy a triky, Instalatérství - Nošovice u Frýdku-Místku, Instalatérské práce - rozvody vody, plynu a topení. Montáž kotlů, bojlerů, radiátorů, karmy atd. Vítám Vás na stránkách určené k instalatérským záměrům věnované firmě Jančík a spol. Na stránkach naleznete spousty užitečných rád a tipu pro Váši koupelnu, kuchyň či jen kotelnu.
http://instalaterina.cz/

Montáž a prode j žaluzie, rolety, markýzy

Montáž a prode j žaluzie, rolety, markýzy, sítě proti hmyzu, látkové rolety. Kompletní servis včetně zaměření a montáže.Široká nabídka barev a provedení.Řešení na míru. Záruka až 4 roky na žaluzie do platových oken.Dodávka vnitřních žaluzií do 7 dnů.Garance kvality a nejnižší ceny
http://www.zaluzie-jp.cz

Malované sklo, malování na sklo

Michaela Slatinská, Malované sklo, malování na sklo, dekorativní sklo, Bytové dekorace, ručně malované obrázky na sklo, malované skleněné výrobky, skleněné šperky, skleněné hodiny. Malované sklo, malování na sklo,
http://www.namalovanesklo.cz/

Izolace, sanace a podlahy

Izolace, sanace a podlahy, antistatické, samonivelační, Průmyslové podlahy, polyuretanové hydroizolace, sanace, Specializujeme se na antistatické, samonivelační a ostatní průmyslové podlahy. Provádíme sanace betonových konstrukcí, injektáže, reprofilace, nástřiky, stěrky. Zajišťujeme polyuretanové hydroizolace stavebních a dopravních konstrukcí.
http://www.efisan.cz

Kovovýroba

Kovovýroba zámečnické práce, vrata, mříže, ohýbání trubek a kovových profilů, svařování - ocel, nerez, hliník.
http://www.labai.cz

Instalatérství, Stavba Praha

Instalatérství, Stavba Praha, Provádění instalatérských prací v Praze a okolí, instalatéři Praha, instalatérství, instalatérské práce, instalatér, montuje, vyměňuje nebo opravuje vodovodní a kanalizační potrubí uvnitř i vně budov, čistí i přetěsňuje odpadní a kanalizační svody, vyměňuje, montuje a opravuje zařizovací předměty - WC mísy a nádržky, umyvadla, vany, sprchové kouty, bidety, pisoáry, vodovodní baterie, ventily a šoupata, čistí a vyměňuje sifony a vpustě jakož i různé jiné instalatérské práce dle požadavků zákazníka...náš instalatér se navíc snaží tyto práce vykonávat co nejlépe k vaší spokojenosti...naše instalatérství je tu pro Vás.
http://instalaterske-prace.kvalitne.cz/

Konvenční třískové obrábění, soustružení

Firma se zabývá kovoobráběním a nástrojařskou činností, Konvenční třískové obrábění, soustružení, frézování, vrtání, broušení na kulato, výroba přesných rotačních dílů, CNC soustružení, výroba svařenců, ruční svařování v ochranné atmosféře, obrábění technologických svařenců na zakázku, montáže sestav a podsestav.
http://www.bkkovotek.cz
DISKUZE
ANKETA
Levné stavebniny bazar
Jaké stavebniny kupujete na bazaru? Hlasujte zde prosím...
Levné stavebniny
84438443
8443 hlasů
Střešní krytinu
25652565
2565 hlasů
Stavební stroje
21552155
2155 hlasů
Dlažby a obklady
18821882
1882 hlasů
Dveře a okna
23382338
2338 hlasů
Ploty a oplocení
19571957
1957 hlasů
Barvy, malty, pojiva
16711671
1671 hlasů
Nářadí a nástroje
16601660
1660 hlasů
Sádrokartony
17551755
1755 hlasů
Podlahy a schody
15601560
1560 hlasů
Zahradní pergoly
782782
782 hlasů
Bazény a jezírka
753753
753 hlasů
Voda, plyn, topení
804804
804 hlasů
Tepelné izolace
992992
992 hlasů
Ankety Další ankety
STAVEBNÍ MATERIÁL
INFORMACE, KONTAKTY
KRÁTKÉ ZPRÁVY
PŘIHLÁŠENÍ
Jméno:
Heslo:
 Přihlásit se
 Zapoměli jste?
Registrovat